» Poradna » Notebooky

Odemknutí advanced menu v biosu hp stream InsydeH20

Ahoj, peru se už nějakou dobu se zapnutím pokročilého menu v biosu na ntbk na hp stream, zkoušel jsem snad už všechno co mi google našel, nemáte prosím někdo zkušenosti, nebo nějaké nápady?Budu rád za jakoukoliv radu.DěkujiPepa

Odpovědi na otázku

Tak se per dal, to advanced menu otevres jen s customizovanym UEFI firmware.

Však to všem co jsem viděl normálně funguje, co jsou diskuze na netu, žádný info o customizovaným uefi firmwaru, ani od hp, všude jen píšou že se to dělá dvojhmatem ze setup menu, ale tím to prostě nejde