» Poradna » Windows (a jiné OS)

Odebrání PC z MS účtu

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, pokud jsem si odebral můj PC z mého účtu Microsoft, mohu nějak docílit toho, aby byl opět můj PC viditelný v zařízeních, bez reinstal OS? Díky https://ctrlv.cz/yDIq (obrázek pro pochopení mého dotazu- to jedno zařízení je telefon) . Díky

Odpovědi na otázku

Nesmíš ho odebírat Takže znova přidat/přihlásit k MS účtu.

To chcete tvrdit, že počítače s Windows 10 nemají přístup do sítě, pokud se do počítače přihlašujete normálně? To mi přijde jako velká blbost i na MS.

Diky za odpovědi, to řeším čistou instalaci, moje chyba, že jsem to udělal. Ono dříve prostě to šlo odebrat a přidat naprosto bez problémů. Když jsem odebral PC z MS účtu, tak se logicky přestal synchronizovat Onedrive a stačilo se přihlásit opět na Onedrive, tak opět byl vidět i PC v devices v MS účtu. Jelikož jsem fanoušek MS a užívám od nich služby i na telefonu a štvalo mě že se ani telefon nepripojil k PC,, Váš telefon". Ale díky za snahu popisovat, jak to mám nastavené a co všechno uživam od nich nemá smysl-psani akorát o ničem. Zdravím a přeji příjemný den.

Nová instalace není nutná - stačí přihlásit k MS účtu, popř. rovnou změnit účet na MS účet.