» Poradna » Windows (a jiné OS)

Oddíly disku, instalace Windows

Na ntb Lenovo mám Win 10. Chci provést čistou instalaci. Na disku jsou dva oddíly:jeden C a druhý system_drv (má cca 260 MB). Můžu ho při čisté instalaci Windows smazat? Nabootuje mi pak vůbec instalátor?

Odpovědi na otázku

Směle do toho. Jistě pak víš, jak se poprat s UEFI... On tam bude ještě jeden oddíl a hraje si na schovávanou. Znič ho, ale pak si nestěžuj. ☺

Nehledáš.Instalace 6. řady OS WNT do čistého SSd je detailně popsaná ve FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.php