» Poradna » Programy

Oddelenie grafiky od obsahu

Prosim kto mi poradi... robim obchod v PHP (aspon sa snazim) a chcel by som aby mal rozne styli.. ako vlastne jednoducho oddelit obsah od grafiky...????... ale nie s pouzitim uz hotovych systemov... nieco jednoduche a ucinne v PHP a HTML...

Odpovědi na otázku

Co takhle zkusit CSS (Cascading Style Sheets - http://en.wikipedia.org/wiki/Cascading_Style_Sheets )?Muzes mit nekolik souboru s nadefinovanymi styly a pak je proste v PHP skriptu podle zvoleneho stylu nalinkovat do headeru.Jednoduche a fungujici.Jinak bych navrhl treba xml a xslt, ale to uz jsme trosku jinde.

jj skusim nastudovat.... nemate aj nejake prakticke ukazky???

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

Ako, dosli Vam prášky alebo čo???