» Poradna » Programy

Oddelene instalace Firefoxu na jednom PC

Cau,
netusite nekdo jak zprovoznit na jednom PC vice instalaci firefoxu? Chci mit jednu instalaci klasicky na web a druhou pracovni s hromadou pluginu (web developer toolbar, firebug apod.)

Diky

Odpovědi na otázku

To se ti asi nepovede-jedna vymaže druhou.

no ja doufam ze s vsemocnym firefoxem jde vse.. :)

Co to zkusit v nouzovým režimu?Ale nevím obsahuje to nějaké automatické přepisování.

To není "všemocným" FF, to je jen aplikační program.
Zkuste použít skutečně víceuživatelský operační systém.

Nestačí změnit umístění - z Program files?

Si nainstaluj FF s doplnkama, a pak si nekam nakopiruj Portable FF.

to jsem zkousel ale odmita se spustit pokud bezi druha instance, takze hadam ze bude sdilet i nastaveni

Takhle?

jasnapaka.bloguje.cz ...

Já to ještě někde viděl, ale jediný co si pamatuju bylo, nastavit si při instalaci toho dalšího foxe jinou složku než nabídne, tj místo c:program files atd firefox, tak si tam přidat za ten firefox verzi tj. změnit cílovou složku na firefox3 třeba.
A pak ty šachy s profilem viz nahoře u jasneho paky.

Nový profil by nepomohl ? (..\firefox.exe -ProfileManager)

lze mit 2 verze firefoxu jednu beznou a jednu beta.

Už to má dávno vyřešený ASkorutine.