» Poradna » Ostatní

Odcizený steam účet

Dobry den před 2 minutami mi byl odcizen účet od steamu stalo se to tak že můj malý bráška hrál na mém steam účtu a vyskočil mu tam nějaký dárek nebo něco takový ho on klikl na odkaz a chtělo to po něm přihlášení tak mně zavolal a já jsem ho tam přihlásil a potom ho to odhlásilo a potom sem dostal tenhle e mail s odkazem /The email address associated with your Steam account has been successfully changed.We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary.If you did not authorize this change made from the computer located at 87.247.141.23 (RU), then please change your Steam password, and consider changing your email password as well to ensure your account security./mohli byste mi prosím poradit a omlouvám se moc za gramatiku

Odpovědi na otázku

Zkus to v položce můj účet. https://help.steampowered.com/cs/

děkuju ale bohužel jsem tam nic nenašel

Napiš na podporu, že ti byl odvozen účet. Budou chtít nějaké důkazy, že to byl tvůj účet. Já jsem taky kdysi o něj přišel. Do třech dnů jsem ho měl zpět. Poslal jsem jim fakturu za jednu hru, co jsem si kdysi kupoval, nebo něco takového. Hodně štěstí.

Teď se mi to stalo taky a jsem z toho v rozpacích a nevím co mám dělat