» Poradna » Programy

Odbornici na excel - prosim o pomoc

Ahoj, potreboval bych vytvorit nejakou ikonku na horni listu excelu, a to tak aby se po jejim kliknuti otevrelo okno do kteryho napisu datum ve tvaru dd.mm.rrrr (tecky) a tohle datum mi to hodilo do kazdyho listu otevrenyho sesitu na posledni radek sloupce A. Do sloupce D na posledni radek automaticky prihodit vzorec =SUMA(prechozi D+predchozi B) - predchozi C  Teda aby to automaticky vypocetlo hodnotu souctem sloupce B a D a odectenim sloupce C v predchozim radku. Muzete mi poradit kde bych nasel nejakej navod z kteryho bych byl schopen to nejak dat dohromady???? diky, Ivanpro priklad: (posledni) B=3, C=4, D=5. Po kliknuti mi to na posledni radek hodi mnou nastavene datum do sloupce A a automaticky do sloupce D napise hodnotu 4.

Odpovědi na otázku

No, asi vsichni dovolenkuji

odbornici na microsoft neexistujou

jednoducha vec, staci na to G nebo trocha penez nekomu kdo vi co dela...

Excel tvoří svou samostatnou velmi širokou disciplínu. Takže svůj dotaz směřujte do této komunity:http://officir.ic.cz/forum/index.php . Osobně mám zkušenost, že spoustu věcí lze vyřešit prostým záznamem makra, i když jsou tam některá omezení, která nedovolí vše.

Další zdroje o excelu:A ještě pár užitečných odkazů:http://www.multiweb.cz/excelmakra/hlavni%20stran...