» Poradna » Mobily

Odblokovat Market android

Dobrý dem,chci se zeptat. Koupila jsem si telefon HTC Sensation XE. Na internetu jsem si stáhla navigace Sygic aura, přes kartu dala do telefonu a chtěla nainstalovat, ale vyskočilo mi, že ho mám blokovaný proti aplikacím, které nejsou stažené z obchodu Market android. Jak to mám udělat aby mi to šlo nainstalovat ? A ještě jeden problém přes Market jsem si stáhla asi 5 různých navigací a asi budu mít problém s gps protože mi nenajde pozici kde zrovna jsem tak jak toto vyřešit?Moc děkuji za odpověďKořenková

Odpovědi na otázku

V nastavení v zabezpečení bude něco jako "povolit instalaci z neznámých zdrojů"

V Nastavení v tabletu (možná podmenu Aplikace) je zatrhávátko něco jako Neznámé zdroje. To když zaškrtnete, tak půjde instalovat aplikace odjinud než Google Play a to třeba včetně z karty. Z důvodu bezpečnosti to po instalaci žádané aplikace vraťte nazpět.

Jojo, podepiš se pod to, že sprostě kradeš aplikace, místo toho aby sis je na Google Play koupila!

Aplikace se dají koupi i jinde než na gPlay

Tak to je hodně chabá výmluva pro jasnou krádež.

Hm... a co je ti do toho? Je to Tvoje morálka?

Sygic se dal myslím koupit přímo od výrobce buď rovnou na kartě nebo formou elektronické licence a stažení šlo pokud vím realizovat mimo Play...

pokud vím, sygic poskytuje sedmidenní trial verzi.