» Poradna » Programy

Odblokovanie tel. sony ericsson a ine

zdravim, chcel by som sa spytat ci sa da odblokovat telefon sony ericsson W300 nejakou dostupnou metodou vykonatelnou doma?
diky

Odpovědi na otázku

Pozri si toto: muflo.cz ...

no hej. len ta stranka je zamerana na starsie modely telefonov. w300 je relativne nova.

zaplatte dve stovky nekde v servisu a mate jistotu. Odblokovat to jde ale pokud s tim nemate zkusenosti tak si jenom dodrbete telefon a bude Vas to stat daleko vice. Potrebujete nevyhnutny software, prislusny kabel, kopec zkusenosti a dobre nervy. Zaplatte nekomu kdo tomu rozumi...

forum.mobilmania.cz