» Poradna » Ostatní

Odblokování zablokovaného original autorádia system audio Philips Laguna 2001

Dobrý den mám dotaz při výměně autobaterie,jsem sice několikrát zadal správný kód autorádia,ale nepodařilo se mi kód správně potvrdit .Autorádio píše code.Jedná se o original autorádia Systém Audio Philips v autě zn. Laguna 1.6 ,16 v rok.výr.2001.Je nějaká možnost jak autorádio odblokovat aniž bych musel použit značkový servis? Děkuji

Odpovědi na otázku

Nech to radio cca hodinu zapnuté, pak ti třeba dá další pokus.

Děkuji za odpověď zkusím to takhle

Philips a v Renaultu...vy jste musel v minulém životě provést něco strašného, že vás Bůh takhle trestá...