» Poradna » Web a internet

Odblokování některých internetových stránek

Zdravím, dnes jsem se v pc pokusil otevřít stránku, kterou jinak otevírám několikrát týdně, leč marně. Zkrátka přes noc došlo k zablokování několika adres, které jsem běžně používal / chance.cz - tipsport.cz - pasafacard.com atd/ - pochopitelně jsem si ověřil jak v okolí tak i u svého poskytovatele zda jim stránka jede a u nich vše ok. Selským rozumem to vidím zřejmě na router - v pc ani přes wifi na mobilu stránky neotevřu - v mobilu přes data bez problémů. Zkusil jsem pochopitelně jak restart tak později i reset routeru ale beze změn. Nemá někdo nápad nebo zkušenost s něčím podobným ?Předem díky GG

Odpovědi na otázku

Záleží, kdo ti to měl zablokovat. Router není jediné místo.Blokování můžeš mít i přímo v PC. Třeba v souboru hosts:https://365tipu.cz/2016/04/08/tip455-k-cemu-... Nebo třeba pomocí některých DNS serverů (ale tam bych nečekal zrovna tyto stránky, ale spíš porno). A nebo se na tebe prostě rodiče nasrali, že promrdáváš prachy na těchto píčovinách a nasadili ti tam nějakou rodičovskou kontrolu, která to umí také. Už ta základní, co ve ve Windows si s tím umí poradit. Vzhledem ke slovu "pasafacard" bych si tipnul poslední možnost. Kromě fakanů tuhle blbost moc lidí nepoužívá.

samá voda - jsem kmet tudíž rodiče si rozhodně neodskočili z podzemí aby mi blokli něco v pc Paysafecard i chanci používám neb už jsem plnoletej - dokonce vícekrát/ Zkrátka se to stalo přes noc a dokonce i bez případné aktualizace Windows, že bych to svedl třeba na ni Navíc pc je osobní - nedostane se k němu ani tchýně i když použije zuby ze skleničky na zastrašení

Ok, nějaké tipy máš. Pokud se to udělalo "samo" můžeš zkusit nějaký bod obnovy z doby, kdy to šlo.Ale stejně nechápu, na co je dospělému člověku, co má platební kartu, nějaká náhražka, která se chodí dobíjet někam do trafiky a přepisují se kódy z papírků. Chápu to u děcek, co mají jen prachy od babči v prasátku a nemají je jak jinak vyhodit za pičoviny v mobilu.

... ukojim tvou zvědavost ohledně PSC Lidi kteří nemají ani účet ani kartu mě přes to platí malé platby - používám ho minimálně a uvedl jsem ho spíše jako příklad co se bloklo - mě jde hlavně o tu Chanci

Kromě výše uvedeného bych zkusil i změnu DNS serverů třeba na 1.1.1.1/1.1.1.2 nebo na 8.8.8.8/8.8.4.4."Lidi kteří nemají ani účet ani kartu"Takže to máš na platby od děcek?

Chodíš tam cez VPN?

ano - pouze domácí sít po celou dobu

Domácí síť nie je VPN!Je to TVOJA sieť doma (za routerom!).Pokiaľ niektoré stránky sa neotvoria - tak buď ideš cez VPN (Virtual Private Network) https://www.webhostingsecretrevealed.net/sk/the-a-to-z-vpn-guide/ a niektoré weby to nemajú "rady", alebo ideš cez proxy https://sk.wikipedia.org/wiki/Server_proxy a stránky to potom vyhodnotia ako zablokovanú IP adresu (niektorú v rámci prenosu.Pozri do nastavení prehliadača, či nemáš v prehliadač (neznámom) aktivované PROXY - ak áno - zrušiť. Taktiež pozrieť do nastavení internetu (cez ovládacie panely - Možnosti siete internet) - či tam proxy server nie je aktivovaný - zrušiť.

Ahoj.Zkusil jsi jiný prohlížeč? Jak je na tom Internet Explorer? Taky to v něm nefunguje? Pokud ano, je problém v prohlížečiCo udělá PINGping chance.czby měl najít 195.39.239.27ping tipsport.czby měl najít 194.213.52.141Pokud ne, nějaký problém s DNS.

Prohlížeče jsem pochopitelně zkusil celkem 3 Zkrátka příklad - dám Google chrom, případně Seznam nebo Bink tam do vyhledávače "Chance" ono to vždy stránky vyhledá ale po kliknutí na ně to dál nepustí - pouze když jedu pžes data v mobilu - tam problém není a to jak přímo tak přes aplikaciProto jsem to zužil na ten router /poskytovatel tvrdí že u něj chyba není/Zítra mi malej zelenej dábel přiveze nový router tak uvidím Zvolil jsem raději tuto variantu jelikož zas takovej machr nejsem abych hledal v DNS nastavení a pod

Pokud jsi router nenastavoval, tak tam problém asi nebude. Nedovedu si představit, že by blokoval jen nějaké stránky.Ten ping je snadný. Stačí otevřít Příkazový řádek (takové to černé okno) a tam napsatping chance.cza zmáčknout ENTER

IP adresa je OK. V DNS problém zřejmě není.

Za pokus to stojí:https://www.savana.cz/napoveda/ostatni/zmena-dn... Kdykoliv to jde změnit zpět na automatiku. DNS servery od poskytovatelů internetu občas blbnout.

Pokus jsem provedl ale ani po restartu Google chrom ani na Edge žádná změna... Ale díky i tak

Pánové nebudu vás trápit - zítra až dorazí nový router provedu pokus o znovu vzkříšení a dám vědět Všem moc díky i za snahu pomoci ...

Zkontrolujte jestli vám to neblokuje firewall

Ma Vase PC spravne nastaveny cas? Neni tam nahodu treba nesmyslne datum?

Se zkus pripojit pres nejakou free proxy, nebo web, annonymizer atd treba:https://www.kproxy.com/Pokud stranky pujdou, tak mas BAN od tech stranek na svou IP. Muzes zkusit i:https://whatismyipaddress.com/blacklist-check

Tak jak to dopadlo

Jak to dopadlo teda

Porno

Porno ukazky

Nejde mi porno

Nejdou mi nacust ztra ku porna

Otevřít aplikaci porno