» Poradna » Mobily

Odblokovani kontaktu

Jak odblokovat zablokovany kontakt na skypu na mobilu?

Odpovědi na otázku

Nevím jak ty, ale já opět v multiphone zadám nahoru kde se hledají nové kontakty jméno zablokovaného. Naskočí mi ve velkém okně níž, doteknu na něj, ukáže se že je zablokován. Na kolečko bloku tuknu a pak na Odblokovat. Ostatní je věcí osudu. Pokud nebude přístupný bude s otaznémem, je potřeba požádat jej o přijetí jako každého jiného

Prosím,odblokovat Skype,Děkuji Ivona

Prosím, poraďte mi, jak mám odblokovat kontakty na Skypu. Děkuji Peterová