» Poradna » Mobily

Odblokování iPhone

Dobrý den, prosím o radu.Lze nějak odblokovat iPhone? SIM na kterou mobil jede mám. Četl jsem všude a hledal, ale jsou to návody většinou pro ty, když člověk nemá tu SIM a nedostane se do nastavení nebo tak. Nevíte co s tím? Díky

Odpovědi na otázku

Vrať ho zákonnému majiteli

on podla mna ma iPhone viazaneho na operatora.

Souhlas. Vrátit to majiteli, omluvit se a příště to už nedělat.

Ten mobil je ale můj. Používal jsem ho v jiném státě a když jsem přijel do ČR tak chci využívat CZ sim ale to nejde.

-odblokvaná zařídí Vás operátor od kterého jste si ten telefon koupil na smlouvu. -neblokované telefony nejsou moc po světě tak běžné jako u nás. Ono je to součástí smlouvy máte to o to levnější. SIM free je dražší.-případně může vyrazit s kupní smlouvo do jednoho z oficiálních servisních center

Ale prosím tě, nepovídej.

"Nevíte co s tím?"Nabuduce si kup z volneho predaju a mozes tam davat SIM karty od vsetkych operatorov.

simlock na iphonu odblokovat jde, ovšem iphone zablokovaný icloud účtem předchozího majitele, který ho asi náhodou zapomněl odblokovat, tak to nejde prolomit opravdu žádným způsobem. (resp. rozebráním a přepájením pár čipů to lze provést)

"náhodou"

Německý t-mobile ho odblokovává.. tuším že pro rok nebo dva roky starý mobil je to zdarma jinak to bylo nějakých 100€... pak tu jsou alernativy jako r-sim ale ty nejsou moc spolehlivé

-jaký iPhone? tedy přesný typ -jak zaplokovaný ?-co je odblokovat ? Zprovoznít pro další použití nebo se dostat k datů uvnitř ?

a to se vyplatí koupit blokovaný iPhone? kolik stál?

no zablokovaný telefon obvykle nekoupíš... spíš se najde někde "zapomenutý" a nálezce jaksi nemá tendenci pátrat po něšástném majiteli.

Ty si stale nepochopil, ze v tejto otazke sa jedna o viazanost na konkretneho operatora