» Poradna » O Živě.cz

Odběr novinek

Chtěl bych se zeptat redakce, koho napadl ten příšerný dialog nabídky odebírání důležitých zpráv přímo z prohlížeče na pozadí. Tato příšernost se navíc objevuje i na partnerských webech.Proč příšernost? Protože bych čekal, že když jednou řeknu NE, tak už mi to nebude na každé další stránce skákat pořád dokola. Nemám o to zájem, nestačí se zeptat jednou? To nemůžete uložit jednu blbou cookie navíc? Kolik si jich stejně živě ukládá mimo toto...

Odpovědi na otázku

Přidávám se, také mě to neskutečně sere. NE znamená NE, nikoliv že jsem si to při příští návštěvě rozmyslel.

Fakt nechápu, neskutečně otravné, takhle si to vynucovat

Takže to je něco, co se nedá ošetřit? Zatím jsem totiž nabídku odebírání novinek ještě neviděl.

Vyskakuje to furt, na každé strácne nahoře jako popup dialog

Jako bys neznal reklamu, to nedáš do spamu

v noci jsem smazal historii toho dne v chrome a dalo to pokoj - dnes ani ťukšmejd jako Máte zavirovaný mobil

Mínusovat můžete, tím že na sebe navazuji zděluji zde neangažovaným se postup který se mi osvědčil. Historii ze stránek co zlobí pryč, klidně nechám bazoš, s.reality a podobné kde se neprojevuje vlezlá reklama, vypnu a ráno čisto. Akorát že tak činím v mobilu. Desítky netem nezatěžuji mají svých problémů dost.