» Poradna » Počítačové sítě

Od včerejška se mi odpojuje internet (přes wi-fi i mobil)

Od včerejšího dopoledne se mi nahodile odpojuje internet (Win XP, Lenovo T61). Je jedno, jestli jsem připojený přes wi-fi nebo přes mobil. Přes mobil vydrží dýl připojený a stačí se odpojit a připojit a zase chvilku jede. Připojit přes Wi-fi se mi téměř nedaří. Nestahoval jsem žádné aktualizace, nic jsem neinstaloval, mám jenom standardní windowsovský firewall (vypnutí firewallu problém nevyřešilo). Už jsem zoufalý. Neporadí někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Vyjádřil jsem se nepřesně. Nefunguje nejen internet, ale síť. Nedostanu se na tiskárny, síťový disk, nastavení routeru,... Ostatním v síti to funguje. Vir jsem nenašel.

Omlouvám se za zanášení diskusního fóra. Stejný problém se zde popisoval v jiném vlákně:
www.zive.cz ...
Sypu si popel na hlavu