» Poradna » Web a internet

Od koho si nechat udělat www+seo?

Ahoj, jsem malý podnikatel a chtěl bych si udělat www stránky. Žádný aktivní obsah, žádný e-shop. Beru to jako způsob reklamy (byť velmi omezené) a cílem těchto www je, aby člověk, který sedne k netu a hledá popeláře v horní dolní, viděl i odkaz na můj web. Pročítal jsem si na netu spoustu informací o seo a podobných věcech, většina není pro mě a prosím, držme se jen tématu "kde si nechat udělat jednoduchý web+seo".Prošel jsem spoustu webů lidí, co se tím živí a asi nejvíc mě vzhledově oslovily tyto: www.galandr.com což jestli se nepletu, bude šablona wordpressu. Čisté, jednoduché, přesně to, co chci. Znáte někoho, komu věříte a je něco podobného schopen realizovat? Díky za tip!

Odpovědi na otázku

Jestli to bude jenom staticke nejaka one-page stranka (mini/micro-site)udelat to jenom v cistem html+cssnebo jinak nejaka predstava jak by to mnelo vypadat ? link na nejaky web inspirace

No v podstatě stejně jako odkaz, který jsem posílal. Stránka, kterou se jako osvč prezentuji - něco o vzdělání, co dělám a co ne, přibližné ceny, nic moc dalšího.

Proč mám pocit hraničící s jistotou, že to je jen SPAM k propagaci toho galandra... Podobných služeb je asi milion.

Opravdu jen pocit.... je ze Zlína a mrkni na mou IP....

To, že my známe někoho a věříme mu, tobě není nic platné. Neznáš nás. Podobně nic neznamená, že tebe nějaké stránky vzhledově oslovily. Musí oslovit především tvé budoucí zákazníky, a ti můžou třeba mít úplně jiný vkus. Pokud na to sám nemáš vlohy nebo čas, takhle jednoduchou stránku ti v Brně sestaví každý druhý středoškolák.

To sice ano, ale pochybuju, že bude něco vědět o seo a mít dlouhodobé zkušenosti. Mimochodem, chtěl bych někdy konečně potkat toho tajemného středoškoláka, který podle potřeby umí weby, php, databáze, grafiku, je profík na všechno, co je potřeba Pořád se o něm píše, ale viděl ho někdo? Budu vděčnej za kontakt

A co má být? IP nedokazuje vůbec nic. Každopádně jsem si už jistý, že jen SPAMuješ

Ach bože....a poradíš mi, jak jinak dát najevo co se mi líbí, než kopírováním příslušného webu? Nehledej konspirace, kde nejsou a vrhni síly na odpověď k tématu. Klidně pošli odkaz na deset dalších webů, které podle tebe stojí za to a já si jejich tvůrce dohledám a posoudím - to taky bylo cílem této diskuze.....