Od koho koupit Grafickou kartu?

Poraďte:

Název produktu:
Abit Radeon 9600SE 128MB
Asus A9600SE/TD 128MB

Výrobce:
Abit
Asus

Grafický čip:
Radeon 9600 SE

Typ grafické paměti:
DDR

Rychlost sběrnice AGP:

Velikost grafické paměti [MB]:

Rychlost grafického čipu [MHz]:

Rychlost grafických pamětí [MHz]:

Výrobce grafického čipu:
ATI

Chlazení:
aktivní

Šířka paměťové sběrnice [bit]:
64 (3.20 GB/s)

Počet pixel pipelines:

Výstupy:
TV-out, DVI, D-sub
DVI, TV-out, D-sub

Cena:
2 573,-
2 102,-

Cena s daní:
3 062,-
2 501,-

Odpovědi na otázku

"Esecko" od nikoho...

Proboha nikdy nekupuj kartu s

Šířka paměťové sběrnice [bit]:
64 (3.20 GB/s)
nebo budes litovat.

9600SE je sice slaby shit ale je to dobra alternativa na 9200 full verziu.. aspon podla testov co som videl viedla si podobne..v DX9 samozrejme lepsie  DK

Já bych chtěl hlavně levnou grafickou kartu, ale aby nestála uplně za h...o

VGA ATI GIGABYTE RADEON 9600PRO, 128MB DDR, AGP 8x DVI,TVout, OEM,    4150,-Kč
VGA ATI Sapphire RADEON 9600 XT,.128MB DDR, AGP 8x DVI,TVout, Retail        4690,-Kč
VGA ATI Sapphire RADEON 9600 XT,.128MB DDR, AGP 8x DVI,VIVO, Retail          4890,-Kč
VGA MSI FX 5700TD 128MB DDR, AGP 8x, TV out, DVI                                           4620,-Kč
VGA ATI GIGABYTE RADEON 9200,.128MB DDR,128bit, AGP, VIVO, OEM            2490,-Kč
VGA ATI Sapphire RADEON 9200,.128MB DDR,128bit,  AGP, TV out                      2200,-Kč
VGA ATI Sapphire RADEON 9200,.128MB DDR, AGP,  VIVO                                   2470,-Kč
VGA MSI FX 5200T 128MB DDR, AGP 8x, TV out                                                     2110,-Kč
Ceny jsou s DPH, myslíš že si tady nevybereš? Koupit si kartu s šířkou paměťové sběrnice 64bit považuji za cílený masochizmus, to jsou speciálně osekané/zmršené karty prodávané za levný peníz, na které se nachytají jen bulíci, kteří tomu nerozumí (pár jich taky znám). Udělal jsi dobře, že jsi sem napsal, odpovězeno ti bylo více lidmi a teď si to přeber Ukázat celý příspěvek

To raději kup Radeona 9550, má 128b sběrnici a podporuje DX9. Má akorát nižší tak jádra a pamětí, jinak to je na bázi 9600.
http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/v/44AAD4...
Cena včetně DPH: 2 868,- Kč
Technické parametry

Grafický čip: Radeon 9550
Typ grafické paměti: DDR
Rychlost sběrnice AGP: 8
Velikost grafické paměti [MB]: 128
Rychlost grafického čipu [MHz]: 250
Rychlost grafických pamětí [MHz]: 400
Výrobce grafického čipu: ATI
Chlazení: aktivní
Šířka paměťové sběrnice [bit]: 128 (6.40 GB/s)
Počet pixel pipelines: 4
Výstupy: TV-out, DVI, D-sub

Kup si radsi chip Radeon 9600 LE, ten ma stejny parametry, ale 128 bit sbernici. Da se taky solidne pretaktovat graficky chip (325@410 MHz) a neni o moc drazsi.