» Poradna » Ostatní

Od jakého levlu můžu v GTA 5 online Heistit ?

Koupil jsem si Gta 5 online a rád bych veděl od jakého levelu můžu Heistovat.

Odpovědi na otázku

google > gta heist = http://gta.wikia.com/wiki/Heists

Tak jestli to nevíš...tak je to tvé první setkání s GTA online. Jako chápu, že chceš GTA prachy, ale v Heistu když zdechneš...nebo spustíš poplach..tak to kazíš ostatním. Doporučuji spíše ze začátku...se naučit střílet, jezdit a běhat. Tj. potrénovat staminu..a ostatní dovednosti. Hrát můžeš závody a není od věci přijmout pozvánku na survival nebo mise od Simeona, T, L a G. Tam když zdechneš...tak to ostatním nezkazíš. A koukej jak hrajou ostatní zkušenější hráči a uč se od nich.