» Poradna » Ostatní

Od aktualizací mi nejde spustit PC

Dobrý den dneska ráno se mi nainstalovali aktualizace,vyplo se to,znovu zaplo a uz to neslo,po spuštění se mi zobrazí pouze úvodní obrazovka kde to ukazuje disky,usb atd.. a tam to zůstane zaseklé,máčkám všechno možné ale vůbec nic nereaguje,ani žádné zvuky při spuštění,které by definovali chybu,pouze když mačkám klávesy tak to cvaká tod vše.Nevíte čím by to mohlo být?Děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Použij "Návrat k poslední funkční konfiguraci" nebo použij bod obnovy.

Nesdělil jsi verzi OS. Předpokládám W10 v (nepoužitelné) defaultní konfiguraci, kdy se nedostaneš do Nouzového režimu a OS nelze vypnout.Možná příčina uvedené závady:zřejmě jsi nezakázal automatické aktualizace ovladačů = jedna z mnoha zhůvěřilostí W10.Co s tím?Standardní postup už Ti psal kolega.Pokud nefunguje "Last known good configuration" po F8 (např. spáchal jsi víc než jeden pokus o spuštění OS), zbývá jen obnova zdravého stavu OS ze zálohy:boot ze záchranného nebo instalačného DVD W10.