Oculus rift

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné, když mám 3,25 dioptrie (krátkozraký), že bych měl vidět rozmazaně i v Oculus rift. Měl jsem tu čest tyto brýle vyzkoušet na Den NATO a všechno jsem viděl rozmazaně nevím jestli je to tím, že Oculus má nízké rozlišení nebo moji oční vadou.

Odpovědi na otázku

Takže -3,25 dioptrie, bez astigmatismu? Nepíšeš, jestli jsi při zkoušce měl brýle na nose (bez brýlí vidíš ostře zhruba do 35 cm). Rift se dodává s několika sadami korekčních čoček pro krátkozraké.

Brýle jsem neměl, nevlezli se.

Dá se nastavit aby se 'vlezli', nebo to příště zkus s kontaktními čočkami.

ak mas dostatocne vysoky vek, bez na laserovu operaciu.mne to po nej drzi uz cca 20 rokov a to bola jedna z prvych v Bratislave