» Poradna » Ostatní

ochranná folie na Nexus 7

Zná prosím někdo postup jak nalepit ochrannou folii na nexuse bez bublin, které ku..a nejdou vymačkat?. Čarodějných rad na netu něco málo, ale asi asi nemám čarodějovou školu. Chlapi, (i dámy), poraďte jak to zařídit, abych nečuměl do bublin folie za pětikilo. Za ten slang se omlouvám, ale jsem už docela vytočenej. Díky.

Odpovědi na otázku

Nalepuješ fólii a zároveň přípravkem vymačkáváš bubliny, rukou se to nedělá. Tohle jsem já jako modelář uměl už v 8 letech na modelech dálkově řízených autíček. Nyní jedu už jen modelové kolejiště, ale i tak se mi to hodí. Ideálně něco s pogumovaným koncem.

Dík, ale tohle jsem už dávno zkoušel, bubliny přežily

Něco děláš špatně.

Tak prdlajs špatně, koupil jsem novou folii za šedesát z Číny a je po problému (teda zatím). A ten drahý šmejd půjde na reklamaci...