» Poradna » Počítačové sítě

Ochrana počítače - spuštění aplikace mimo kontrolu antivirem

pro svou práci potřebuji spustit aplikaci napsanou v c++, ale nastavení antiviru to nedovoluje. Řeším to vyčleněním adresáře pro kontrolu antivirem.
Otázka : jaké bezpečnostní riziko tím vzniká ? Pokud ano jaké jsou možnosti dodatečné ochrany.

Dík.

Odpovědi na otázku

Většina antiviráků má možnost pozastavení rezidentní kontroly.