» Poradna » Programy

Ochrana DRM

Zdravím, věděl by tady někdo o nějakém programu nebo způsobu, jak odstranit ochranu DRM z videa mp4? Co jsem zatím tak hledal po netu, našel jsem jenom na odstranění ochrany ze souborů stažených z iTunes... Moje video ale pochází z webu, stažené pomocí IDM. Předem díky za všechny rady.

Odpovědi na otázku

A jaká přesně ochrana na tom souboru je?

Koncovku .mp4 přejmenuj na .m4v a pak můžeš použít ten "odstraňovač" pro iTunes.Až ochranu odstraníš, změň koncovku zpátky na .mp4

To mě nenapadlo... :D Zkusím, děkuji.

Hmmmm.... z jednej poradne ťa vyhodili, tak skúšaš v druhej - mimochodom - na čo je asi DRM? Pokúšaš sa obísť ochranu? https://pc.poradna.net/questions/2801384-ochrana...

Na co je DRM? na dvě věci! Na buzeraci těch slušných a pro srandu těm ostatním.

Páni, abyste se tady z toho všichni nepoto... :D Jako kdyby nikdo nikdy nestáhl nějakej film třeba z uložto, to taky není úplně správný... Hoď kamenem, kdo jsi bez viny...

Tahni odsud, sprosty zlodeji!