» Poradna » Programy

Ochrana dat na flash disku

Prosím, jakým programem nejlépe ochráním svůj USB flash disk (Kingston DataTraveler 120 16GB). Někdy v některém čísle Computeru jsem četl recenze na několik programů, bohužel si nepamatuji v kterém a nemůžu to najít. Děkuji

Odpovědi na otázku

temer kterymkoli sifrovacim softwarem. ja pouzival truecrypt dokud jsem mel potrebu pouzivat flasdisky

díky, vyzkouším

kulový - nejlepší ochrana jseš ty - nikam ho nenosit - a když, tak ho neztratit - a když ho někam nesu, a někdo chce něco zkopírovat, tak mu to zkopíruju sám.

to jsem dělal do teď, ale potřebuju si ho vzít na dovču.

no a co? on se bude koupat v moři?

Potom by mel uvazovat o pouziti shark-repelentu. Parybe by tezko vysvetloval, ze si jeho fotky neprohledne, protoze neprolomi Truecrypt.

Truecrypt, eventuelně taky jde axcrypt2go

díky