» Poradna » Ostatní

Ocenění počítače na rok 2022

Dobrý den, Chtěl bych Vás všechny poprosit o ocenění mého počítače. Chtěl bych si koupit NTB, abych byl při studiu mobilní. CPU – AMD Ryzen 7 1800X Eight-Core Processor, 3600 MHZ, Jádra 8Chladič – Fera 3 RGB HE1224Motherboard – B450 AORUS PRO – CF (Gigabyte)RAM – 16GB G SKILL DDR4 3200Mhz CL 16GPU – NVIDIA GeForce GTX 1060 6GBSDD M2 slot – Samsung SDD 970 EVO 500GB , Kingston 50 GB Operační systém – Windows 10 HomeZdroj – Evo 650W ATX12v, ERPSkřín PC – Sharkoon TG5, zelenáBudu rád, za vaše konstruktivní názory. Přeji hezký Vám denTomáš

Odpovědi na otázku

procesor max 100€, doska 50, rama 30, zdroj nevieme co je, nechaj si, ssd 30€, bedna tak 20, lebo bude treba vymenit vrtule na bezledkove.. grafika cojaviem dnes maju velku cenu, tak nech nezerem, 500-550€ ked mas aj ten windows. 12-14000. tu mas prikladhttps://pc.bazos.cz/inzerat/146734535/herni-p...

Já bych to snad ani neprodával a dělal věci do školy na tom desktopu. Školy obvykle studenty vůbec nenutí k tomu, aby měli notebooky

To je pravda, ale mít ve škole NB je móda a lze s tím oslňovat třídní slepice. Nejlepší na poznámky je stále jen tužka a papír.

Ale ono to chce tzv. "konstruktivní názory" i když nevím, co to vůbec je. Ale hlavně se neuráčil sdělit zdroj (přídomek "EVO" používá více výrobců) Nejcennější je ta grafika.