» Poradna » Web a internet

Obtěžující reklamy

Prosím o radu který program použít na zablokování reklamy pro Google chrome.Dík

Odpovědi na otázku

ADBPhttps://goo.gl/ASXY7

Nejsou reklamy jako reklamy. Pokud jsou to standardní reklamy ve webových stránkách, tak některý ze známých blokovacích programů. Ale pokud je to tak, že ti při brouzdání po hěžných důvěryhodných stránkách houfně vyskakují všemožná reklamní okna, tak to znamená, že máš systém napaden nějakým AdWarem a na to blokovací program nepomůže, je potřeba pořádně systém vyčistit.

Když, máš napadený systém, většinou stačí odinstalovat prohlížeč + ručně smazat složky které máš skryté na disku C:\Users\certik\AppData ..... tam jsou většinou 3 složky a v jedné je například chrome a tu smázneš pak nainstaluješ znovu chrome a hotovo :) nevím jak to vyčistíš, ale toto už jsem našel před lety na netu návod a pořád funguje a úspěšně se toho jednou za čas zbavím, když mě to napadne... Ale jako prevence stačí vědět co stahuješ a co instaluješ :p

Jj, může být Ale na čištění AdWare jsou celkem solidní a úspěšné nástroje, tím se dá začít. Druhý krok může být reinstalace prohlížeče.

Jak se zbavit obtěžujících vyskakujících oken-reklam ?