» Poradna » Počítačové sítě

Obsahuje SP1 pre Windows 7 ballot screen?

Mám doma inštalačku Windows 7 SP1 SK 32 bit a ešte som ju neskúšal..ale chcem sa spýtať, že keď preinštalujem systém touto inštaláciou, nabehne mi po inštalácii ballot screen? máte s tým niekto skúsenosti?

a ak nie, dá sa neak v inštalačke upraviť aby som mal namiesto IE hneď Google Chrome, pretože sa mi ho nechce po každej čistej inštalacii sťahovať cez IE

Odpovědi na otázku

Některých autorů některých dotazů je mi upřímně líto, zvláště, když o řešeních se zde do nekonečna diskutuje, doporučují se a jsou docela jednoduchá, stále. Instalace se dělá JEDNOU zabedněnče a čerstvě nainstalovaný OS se uklidí jako klon. Následně se, v případě potřeby, používá roky.

na to som sa nepýtal "zabednenče"