» Poradna » Notebooky

Obs

Potřebuji pomoc stáhl jsem si OBS studio nejnovější ,ale když jsem chtěl streamovat na Youtube tak to začalo ukazovat černou obrazovku Mam Notebook lenovo - G50 8 Gb ram 2 Gb grafika 1 T HDD neví někdo co s tím předem děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

A když zkusíš záznam do souboru tak to vypadá jak? Taky černo? Pak máš problém se snímáním obrazu. A nebo tam je správně nahráno to co tam má být? V tom případě máš špatně nastaveno streamování.