OBS nekvalitny stream

Zdravim. Hladam niekoho ktoby by bol ochotny pomoct s OBS programom. Ide o to ze ked Streamujem cez grafiku strasne klesne FPS a ked to prepnem na CPU tak to seka pricom pri oboch je nekvalitny stream. Moj pc je I7- 7700K, 1080 gtx, 16gb ram. V minulosti mi to islo celkom pekne. Seriem sa s tym uz tyzden a vazne neviem kde je chyba. Download : 90Mb/s a Upload: 9Mb/s, Ping 20. Bitrate davam od 6000 do 7000. Dik za kazdu radu ktora pomoze. Prikladam video ...od zaciatku je to na Grafike a od 4:50 na CPU.https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Video je soukromé, takže nejde přehrát. Ale mám otázku. Co se změnilo od té doby kdy ti to fungovalo? A zkoušíš to na stejných hrách jako to předtím fungovalo?

Ano na vsetkych je to rovnake akurat sa zmenil prechod z W7 na W10 a zvysila sa rychlost pripojenia. Video som dal ako verejne idem to skontrolovat skus to potom pozriet este raz.