» Poradna » Programy

OBS nastavení monitorů

Zdravím, mám k pc připojené 2 monitory, jeden do grafické karty a druhý do základní desky, když si přidám v OBS záznam obrazovky tak tam mám jen monitor který je zapojen do grafické karty, ale potřebuji nahrávat druhý monitor který je zapojen do základní desky, nevíte někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

Pokud máš integrovanou grafiku vypnutou, tak máš smůlu. U některých desek se integrovaná automaticky vypne pokud je tam vložena i dedikovaná.Nevymýšlej blbosti, zapoj oba do grafiky a je to.