» Poradna » Notebooky

Obrovské problémy s NOTEBOOKEM

Dobrý večer kamarádi, mám problém s notebookem. Zapnu ho a trvá třeba i půl hodiny než se přihlásí. Když se zadaří a načte se plocha vyskočí asi 7 errorů. Většina aplikací nefunguje (buď se ani nic neukáže, nebo vyskočí chyba typ "systém windows nemůže najít položku ....."). Neukazuje se ani že by v NT byla cd-rom. Když dám nastavení a poté Změnit nastavení počítače, abych mohl dát tovární nastavení, tak se okno hodí do lišty a nejde zapnout. Když chci zapnout Google Chrome tak vyskočí chyba "program nelze spustit protože v počítači chybí Secur32.dll" přitom ještě včera jel bez problémů. A když chci google odinstalovat tak vyskočí že na to nemám povolení. zkrátka nemůžu absolutně nic dělat.

Odpovědi na otázku

Nejspíš odchází harddisk. Dej to někomu, kdo tomu rozumí.

Nevrtej se v tom a zanes to odborníkovi.

...a věci, co radí ostatní výše, udělej co nejrychleji, dokud to ještě náznakem žije a nějak komunikuje. Až to umře úplně, budou se případná data zachraňovat o poznání hůř.

Jestli ti jde o data, vytáhni disk, připoj do jiného PC a data zálohuj.V opačném případě stáhni z MS stránek ISO svého OS, zformátuj disk a proveď čistou instalaci.