» Poradna » Notebooky

Obrazovka notebooku

Zdravím,dostal jsem starý notebook Lenovo Thinkpad T410 prakticky komplet rozebraný. Nevím co jsem zapojil blbě, ale obrazovka se nenapojí. jen svítí bílím světlem. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Na YT si najde disasembly videa pro T410 a postupuj opačně Když LCD jen svítí, tak má zapojený podsvit, ale nedostává data, zkontroluj že je datový kabel displeje správně zapojený v desce i LCD...

Jelikož jsi dostal notebook úplně rozebraný, nebude to nejspíš tím, že byl nefunkční? A ty teď chceš, aby po složení plně fungoval. Jestli je v něm dedikovaná grafika, bude nejspíš vadná, to byla jedna z častých závad ThinkPadů s dedikovanou grafikou, což by vysvětlovalo, proč Ti "nejde monitor".

Není to notebook pro mne. Je kamarádky a měl by být funkční.

Děkuju za radu.

A proč je tedy kompletně rozebraný, když má být funkční? To si někdo dělal cvičnou rozborku a sborku, a pak skončil u rozborky?

Na to ntb není funkční wifi, no a někdo se to pokoušel opravit.

Tak mu ho zase v klidu vrať...