» Poradna » TV, audio a video

Obrazovka mi furt blbne a zčerná: LG Electronics LG M197WDP-PC

Mám problém s tím že se mi obrazovka ačkoliv nechci tak zčerná, jinak vše funguje, hra atd.... Ale je problém to že když jí chci zapnout tak se zapne ale za pár vteřin zas zčerná ale ukazuje mi to že je zaplá, nevím čím to je, zkoušel jsem kabely, Tima to není elektrikou taky ne ale když se zapne tak ten jas atd... Tam bliká a potom se vypne, nevím co s tím poraďte. Monitor: LG Electronics LG M197WDP-PC

Odpovědi na otázku

Je to 10 let starý monitor co se začal vyrábět. Možná příčina vadné kondenzátory.

Co čekáš za radu, prostě má nějakou závadu. Nic co bys opravil doma.