» Poradna » Web a internet

Obrázky v rozlišeni 4K+

Nazdar lidi, pořídil jsem si nový monitor s rozlišením 5120x1440 a chtěl bych si udělat nějaké tapety.Bohužel vyhledávání obrázků na google asi upravil někdo kdo preferuje tlačítkové mobily s obrazovkou 320x240px, neboť zmizela možnost u velikostí vybrat 4MPx a větší.Když dám "velké" tak mi vyjedou obrázky v rozlišení 800x500 apod...Zkrátka bych potřeboval radu kde mohu najít obrázky, konkrétně blesků v rozlišení 4K a větší.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

https://pixabay.com/images/search/lightning/leccos je tam snad dokonce v původním rozlišení z foťáku.

Co si tak pamatuju, tak tlačítkové mobily preferuješ zrovna ty, tak možná ti google nabízí podle tvých preferencí