» Poradna » Ostatní

Obrázek Gif se mi nehýbe ve Win 7

Dobrej..Prosím poraďte,jak rohýbat obrázek Gif,který jsem si dal jako tapetu na plochu PC.Ve Win 7 32bit..Díky jiří

Odpovědi na otázku

tapeta sa nevie hýbať alias to, čo ju zobrazuje, nevie zobraziť animované gify = vlastnosť OS/danej funkcie OS

Díky..No a jak teda si uložit na plochu ty Gif aby se hýbali?Jako spořič??Jiří

" lubokubo76 | www | 24. 6. 2014 13:42tapeta sa nevie hýbať alias to, čo ju zobrazuje, nevie zobraziť animované gify = vlastnosť OS/danej funkcie OS"

nie. Spustiť irfan na fullscreen Čo si na slove "vlastnosť" nepochopil? Vlastnosť je fixná vec, alebo celkom ťažko meniteľná. Vymeň dll a máš pokoj. Ale neviem ktorú a za akú.

No ty jsi celkem dost nechápavý - proč zakládáš stejné téma po 20 minutách???? Jsi nedočkavý? Se máme všichni po.srat z toho, že nepochopíš že to prostě nejde tak jak si to představuješ?http://www.zive.cz/poradna/proc-se-mi-ve-win...

odpoveď má, /lock