» Poradna » Web a internet

Obrázek, fotka, 404

Zdravím. Mám dotaz. Na webové stránce školy byla vzpomínková fotka. Je to asi 4 roky zpátky. Škola pak asi trochu upravovala svoje stránky. Asi jsem si ji zapomněl uložit, nebo si ji možná pak omylem smazal, nevzpomenu si ale nutně a rád bych ji teď potřeboval. Když najedu k tomu článku, kde fotka byla, je tam pouze prázdný čtvereček a když kliknu na Zobrazit obrázek, ukáže se : Oops, 404, stránka nebyla nalezena. Neví někdo jak ho zobrazit? Pokoušel jsem se s tím něco udělat ale už vážně nevím. Je možné že to nějak souvisí s html. Za rady budu moc rád

Odpovědi na otázku

Tuž někdo článek a zřejmě i fotku na serveru smazal.Kontaktuj správce web stránek školy.

Zkus jestli není fotka na archive.org (wabyckmachine) kde se dají najít různé hiostorické verze stránek.

ani tak ne s html jako http