» Poradna » Notebooky

Obraz z webcamery je vzhůru nahama

Obraz z webcamery je vertikálně obrácený, software USB2.01,3MUVC Webcam neumožňuje jej obrátit. Jak pořídit nápravu? Diky

Odpovědi na otázku

Máš origo driver?

ne, notebook byl loni v opravě a nainstalovali mi asi nějaký jiný driver, který nedávno přestal fungovat a jako jediný funguje ten již zmíněný, ale dává převrácený obraz. VNC,

V tom případě nemám slov

Pokud ovladače od výrobce kamery dávají obrácený obraz, je nutno nainstalovat ovladače z webu výrobce laptopu přímo ze stránky s ovladači pro konkrétní typ laptopu (typ ani výrobce jsi neuvedl/a). Pokud je pro tvůj tajný operační systém (W7, ze kterého píšeš?) nevydal, smůla.