» Poradna » Ostatní

Obraz z PS4 na iPad

Dobrý den, šel by nějak převést obraz z ps4 na iPad mini ?

Odpovědi na otázku

Dotaz hloupý jako konzolisté samotní. Má iPad videovstup? Nemá tak nešel.

Tady nejde o to, že konzolisté jsou hloupí - nejsou. Spíš o to, že Lukáš je hloupý, protože myslet si, že iPad dokáže promítat obraz Playstationu, nebo naopak, je prostě nelogické :D Jako šlo by to, všechno jde, ale chtělo by to nějaký emulátor, redukci HDMI,... Ufff... Nad tím nemá smysle přemýšlet :D

Spíš mám pocit, že mu jde o to, jestli je funkce "remote play" k dispozici i na iOS a ne jen na Android. Pokud se nepletu, tak není doposud. Díky tomu lze "hrát" na telefonu - přesněji máte stále ovladač, konzole běží a obraz je streamován do mobilu. Což je pravděpodobně autorův krkolomný dotaz. /// Mr Jf - s tím emulátorem by jsi pochodil ...