» Poradna » Windows (a jiné OS)

Obraz přesahuje monitor

Zdravím, připojil jsem si k notebooku druhý monitor ale obraz přesahuje monitor. Teď používám 1920x1080 ale po zmenšení to je zase naopak moc malé. Připojení monitoru je HDMI. Můžete mi prosím pomoct? Děkuji

Odpovědi na otázku

není to televize?

Myslím, že to byla původně televize. Hádám, že to je problém že? Nejde to nějak nastavit ručně?Děkuji

Jde, v nastavení televize.

jo je to v nastavení na ovladačce televize, tam je zakopaný pes, zkus vše možné a docílíš sveho .-)

No, ovladač nemám ale naštěstí jsem to dokázal přenastavit i s bočníma tlačítkama. Díky moc.

Děkuji za radu.

Není zač. A nezapomeň kde to bylo, televize nastavení občas zapomínají