Obraz není na monitoru až do krajů

Dobrý den, mám širokoúhlý monitor Benq E2220HD a novou grafiku Asus Radeon HD3650 Silent/HTDI/512M připojenou přes DVI kabelJiž po zapnutí PC není bios atd obraz až do krajů a ani ve windows v Nastavení zobrazení se to nijak nedá do krajů při změně rozlišení. Ve správci zařízení je rozpoznaný: Standardní grafický adaptér s rozlišením VGA a je u toho vykřičníček. Po rozkliknutí: Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10)nevíte jak to opravit prosím?

Odpovědi na otázku

tady vidět výstřižek obrazovky:http://i.snag.gy/w299B.jpg

Co takhle nainstalovat ovladače k té grafické kartě?

když dám aktualizovat ovladač zařízení tak řekne že je nainstalován aktuální ovladač. Nainstaloval jsem asi 100MB balík ze stránky výrobce https://www.asus.com/Graphics_Cards/AH3650_SIL... ati8762_win7vista3264.zipASUS VGA card display driver version 8.762 for Windows 7 Vista 32/64-Bitale po restartU ŽÁDNÁ ZMĚNA. dřív tam byla karta nvidia to jsem se pokusil odinstalovat všechen software co tam byl k nvidia. a nicKdyž se pokusím manuálně aktualizovat ovladač ze složky včetně podsložek (C:\Users\myusername\Desktop\Vista\Packages\Drivers) složka kam jsem rozbalil výše zmíněný isntlační balík, tak to také říká že je ovladač zařízení aktuální

Myslím, že to "pokusil jsem se odinstalovat sw k NVidii" asi nebyl příliš úspěšný pokus a něco tam zůstalo. Zapni si ve správci zařízení zobrazování skrytých zařízení a pokud pak uvidíš tu starou NVidii, tak ji ze správce zařízení odeber. Překontroluj, jestli máš opravdu odinstalované ovladače od Nvidie. A kdybys v těch skrytých zařízeních našel i tu AH3650, odeber ji taky, odinstaluj její ovladače. Pak restartuj a začni s instalací znovu.

Děkuji za cennou radu. Dal jsem zobrazit skryté ve Správci zařízení a v Grafických ani jinde jsem nenašel žádnou nvidii nebo nic jiného chybového co mě zaujalo. V grafických adaptérech je jen to co je na snímku. Napadá Vás prosím ještě něco jak resetnout ty ovladače kromě reinstalace windowsu?také grafika se docela zahřívá tak mám obavy :(toto je nová grafika, ta předchozí se nějak odpráskla, PC přestalo anbíhat.tak mám také strach jestli není něco s deskou. Zajímavé jsou ty konflikty co jsou vidět na snímku co jsem uvedl...

Prej novou grafickou kartu Asus Radeon HD 3650,no to mě poser.Ta je nová tak 5,6 let.

nově přidaná do mého PC

No,to sis asi pomohl,co?

Stáhněte si ovladač ze stránky AMD. Ovladače od výrobce jsou většinou vhodné hlavně do NB.

Nepomohla ani reinstalace Windows (Vista Home).Ve správci zařízení u grafiky je toto:"Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést, protože je v paměti stále předchozí instance daného ovladače zařízení. (Kód 38)"Obrázek:http://i.snag.gy/9GwfF.jpg

TOHLE POMOHLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nainstaloval jsem ten "AMD Catalyst™ Display Driver" ze stránky AMD. Nejdřív to byla nějaká polovičatá verze a ta mi nefungovala. Pak díky tobě jsem našel tuto verzi. Po instalaci a restartu problém vyřešen!!!!Možná že pomohla i ta instalace driverů základní desky jak jste mi doporučovali!Jako grafický adaptér se teď zobrazuje ATI Radeon HD 3600 Series!!Našel se i monitor a rozlišení už jde až do krajů.!Děkuji vám moc všem Zive.cz za rady, tohle bylo opravdu příšerné. Netušil jsem že instalace grafiky může být tak složitá!! LOL

Ještě pokud máte problém s podobnou grafikou co mám já, můžete zkusit tento nástroj, který detekuje nejnovější vhodný ovladač: http://support.amd.com/en-us/download/auto-detec...

Ten vykřičník u "Řadič sběrnice SM" znamená, že není správně nainstalován / chybí ovladač chipsetu. Je třeba to opravit - doinstalovat ovladač (obvykle z CD přidaného k základní desce nebo stáhnout z webu výrobce desky.) Co to "Počítač je třeba restartovat, aby se změny provedené u tohoto zařízení projevily."? Co PC udělá po restartu?

Děkuji, to je určitě dobrá rada, doinstaloval jsem je tedy z CDčka k základní desce, také z webu výrobce.