Oboustranny tisk na laserovce

tisknete nekdo na laserovce oboustranne?? on je ten papir pak zkroucenej. Da se tam dat jako na tisk? Mam HP 1018 LaserJet. U jednoho papiru se to podarilo, druhej se tam zakroutil a vyjela ho potrhana pulka, druha pod válcem. Prosím o radu. Dik!

Odpovědi na otázku

Tisknu na HP LaserJet 6L oboustranně zcela běžně a bez problémů. Papír je třeba podávat ručně, potom se nic nekroutí.

Podala ručně a třetí se už zas nezkroutil. Jen ten druhej se mi tam potrhal. asi je nutno po vytišteni první stranky to nějak vyžehlit...