» Poradna » Programy

"Obnovit" data z SSD

Zdravím, dneska jsem aktualizoval Windows a z nějakého důvodu se tím rozbily a nedokázal jsem se do nich přihlásit, proto jsem obnovil pc do továrního nastavení.Díky bohu mám všechny důležitý dokumenty apod. uložený buď v cloudu nebo někde jinde. Ale nepamatuju si, jaký všechny programy jsem tam měl nainstalovaný. Dokáže udělat nejaký program něco jako "Obnovení dat", ale pouze mi napíše, jaký programy jsem tam měl, abych si je mohl nainstalovat?

Odpovědi na otázku

Ne.

Vždy co budeš potřebovat, tak nainstaluj. Aspoň budeš mít aktuální verze. Co jinak čekáš za odpověď?

Ano, dokáže to (název programu) :D

Tak to čekáš marně. U SSD není šance.

Program, na který si nevzpomeneš, nepotřebuješ

Já byl nucen přeinstalovat včera win bo se začali sypat a instalaci programů řeším jednoduše. Až něco potřebuju, tak to nainstaluju. Zbytečné instalovat všechen balast hnedka, když ho člověk nepotřebuje.