» Poradna » Programy

Obnovení záložek

dobrý den,potřebuji poradit .stále se mi sekal prohlížeč google chrome,tak jsem ho smazal a nainstaloval ho znovu,ale ten nový je samozřejmě bez záložek.Jak získat zpět své záložky,nějak jednoduše abych to zvládl.

Odpovědi na otázku

Pokud si nemel google prihlasen uctem tak mas mozna smolika, pokud ji, zalozky sr zalohuji a prihlas se svym uctem.Jeste muzes skusit nasledujici. Koukni do slozky %appdata%/local/google..... Zda tam nemas druhy profil nejakou slozku, a v ni by melo byt neco jako bookmark. Jednoduseji to nejde, tu pak prekopiruj do noveho profilu...

Google Chrome stačí mít přihlášený ke svému google účtu, potom veškeré záložky i nastavení zálohuje na server. Pokud jsi ho ale rovnou smazal, tak to už máš smůlu, záložky jsou pryč.