» Poradna » Programy

Obnovení výchozího nastavení Průzkumníka

Mam následující problém:V průzkumníku ve WINXP mi zmizely všechny panely nástrojů. Jak je dát zpět??? Neni kam kliknout a dát zobrazit panely nástrojů.Nemam tam ani základní lištu (Soubor, Upravy, Zobrazit.....) ani tlačítka (Zpět, hledat, složky.......) Jak tedy obnovit základní zobrazení??PS: V normálním procházení (ne v Průzkumníku) vše se zobrazuje tak jak má....Díky Aldrian

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo to netuší???

Používej tedy normální procházení...

Používam TC ale jeden muj user má tendle problem.Netuší tedy někdo???

S křížkem po funuse, ale řešil jsem stejný problém - zpětně už nedohledám přesný postup, nevim, co pomohlo, zkoušel jsem víc věcíudělat soubor něco.reg s následujícím obsahem: REGEDIT4[HKEY_CURRENT_USER\Software\M icrosoft\Internet Explorer\Toolbar\ShellBrowser]"ITBarLayout"=- soubor uložit, zavřít všechna okna průzkumníka, spustit tento soubor a restart PC. Měl by smazat uložené nastavení menu.Pokud nepomůže, pak ještě:REGEDIT4[HKEY_CURRENT_USER\Soft ware\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\WebBrowser]"ITBarLayout"=- + stejný postup. To maže nastavení Internet Exploreru.

Samozřejmě... přesně jsem to věděl, ale řikal jsem si, nebudu dopředu kalit vodu. Zasr.. redakční systém zive..v prvním případě - Microsoft, nikoliv M icrosoftv druhém - Software, nikoliv Soft ware

a ještě mi to všechno chybělo při prohlížení přes zkratku win+e, takže:REGEDIT4[HKEY_CURRENT_USER\Soft ware\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\Explorer]"ITBarLayout"=- Jo, a šlo to i bez restartu