» Poradna » Windows (a jiné OS)

Obnovení továrního nastavení

Dobrý den,Dnes jsem se rozhodl, že si přeinstaluju Windows 10 na mém notebooku Asus K55V. Již jsem ho přeinstalovával nekolikrat bez jakýchkoliv komplikací. Dnes jsem spustil možnost obnovení do továrního nastavení, ale s tím rozdílem, že jsem vybral možnost zachování osobních souborů. Počítač se připravil a začal proces obnovení počítače do továrního nastavení. Poté se počítač restartoval a již asi 2 hodiny je černá obrazovka s načítacím kolečkem dole. Máte s tím někdo zde zkušenosti? Děkuji

Odpovědi na otázku

S tov. nastavením máme takové zkušenosti, že místo něho používáme obnovu ze zdravé zálohy nebo čistou instalaci. Snad na to časem přijdeš taky...

Tak můžeš zkusit čistou, pokud jsi neoddělal disk.