» Poradna » Ostatní

Obnoveni systemu

DOBRY DENchtěla sem dat obnoveni systemu .mám Xp- ale nelze mne dat napřiklad na květen či duben zpětně je to tim že sem nedala den D .žadny i když probihali instalace??mohu toto nějak zjistiti co se instalovalo či dělalo na pc v me nepřitomnosti- diky za radu či vysvětlení-Dnes sem tak učinila takže tento den by měl byt ale proč nelze zpětně nechapu...

Odpovědi na otázku

"mohu toto nějak zjistiti co se instalovalo či dělalo na pc v me nepřitomnosti" - Eventviewer / Prohlížeč událostí