» Poradna » Mobily

Obnovení SIM karty

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli je možné obnovit telefonní číslo, které už nebylo x let aktivní. Z nostalgie jsem si vzpomněl na své staré číslo, první číslo, kdysi ještě u Eurotelu a rád bych ho začal užívat jako své sekundární číslo.Problém je, že už pravděpodobně nemám SIM kartu, ani případný PUK/BPUK apod. Našel jsem svůj starý nefunkční telefon, v něm ještě nevylamovací SIM od O2, tak uvidím, jestli se do ní dostanu.Díky.

Odpovědi na otázku

Ještě doplním, že jsem na něj zkoušel volat.Nikdo číslo nevlastní a je nedostupné.

Volam na svoje cislo funguje mam napadeni moje cislo někdo to pvlada

Obnovit kartu

Doporučuju se zeptat na O2, tam ti na to kvalifikovaně odpovědí.

Přečtěte si podmínky smlouvy. To že vlastníte prastarou SIM vás neopravnuje k držení čísla. čísla se recyklují.

Reciklace je nelegální a GDPR mu pomoci k tomuto. Obnovit císlo lze, nicmene Jen vímnenou sim z vázneho dúvodu, atd. Obdobnos je ve vsech zemích planety.

Jako rodič chci to odstranit jako rodice

Ne, přímo to možné není. Pokud číslo přestaneš užívat (platit), tak je po nějaké ochranné lhůtě (tuším min. jeden rok) uvolněno znovu do oběhu a může ho operátor přidělit novému zákazníkovi. Druhá věc je, že možná prioritně přidělují ještě nepoužitá čísla a teprve kdyby došly rozsahy nových čísel, začnou sahat do archivu. Každopádně se zkus obrátit na O2, jakožto nástupce ET, ale moc bych s tím nepočítal. Aby vůbec bylo možné o tom uvažovat, muselo by tenkrát číslo registrované na paušál, nikoliv anonymní předplacená karta. Kódy k SIM kartě potřebovat nebudeš, stejně bys dostal novou.

Reciklace je tajná ??
Muj story today:
1) Kup SI novou, 2) Dobíj credit, 3) Predloz váznej dúvod, napriklad intrnet banking, 4) Je Dobre remember alespon history of income.

Moje cislo 095113543

Obnovit moje cislo telefonní

Chtela bych obnovit moje cislo 721415615 a seriji mojho telefonu samsung calaxie j5 2017 ktery mi mim menem změnili

Obnovit moji kartu

8obnovit sim kartu v mobilu z drama

Dobrý den rád bych vás požádal, mám už dlouho neaktivní SIM kartu od T-Mobile, potřeboval bych z ní vyjmout staré kontakty,je to možné? díky Martin Kubrycht