» Poradna » Windows (a jiné OS)

Obnovení hesla na účet ve Windows 10

Zdravím, mohl by mi někdo poradit, jak obnovit - resetovat heslo pro přihlášení do notebooku, kde je Windows 10? Disk pro obnovu hesla nemám a obnovit tovární nastavení mi nejde.. Nejlépe po lopatě pro lajky předem mockrát díky

Odpovědi na otázku

Tak jestli to máš současně i heslo k microsoftímu účtu, tak si ho zresetuj z jiného počítačeč po přihlášení na microsoft. Nové heslo přijde do mejlu.

Tedy po jeho ruční změně .....

Milá Gabča, neporadím ti, pretože si neuviedla o aký typ hesla sa jedná a návrat do továrnych nastavení funguje stále, heslo poznať nemusíš

Resetování hesla pro Windows 10 je popsáno na stránce http://www.howtogeek.com/222262/how-to-reset-your-...

Dobrý tip, díky za něj. Hezky srozumitelně popsáno..

Zapomela sem heslo