» Poradna » Web a internet

Obnovení (F5) prohlížeče při psaní

Dobrý den,otevřu si prohlížeč (Google Chrom) a chci něco napsat do vyhledávače. Jenže při psaní se mi stránka neustále obnovuje a tak ani nelze nic napsat... děje se to nahodile, někdy jo a někdy ne, ale je to dost otravné a vůbec nevím čím to může být...máte nějakou radu ?

Odpovědi na otázku

No pokud to není F5, tak cltr + r, divná klávesnice, no a pak nějaké bordel. Víc mně radej nenapadá. Poslední možnost, případně první, je nechat se léčit.