» Poradna » Počítačové sítě

Obnova Záložek ve Fire Fox

Po aktualizaci na FF 3.5.1,jsem ztratil všechny mnou vytvořené odkazy/záložky.Nevite,zda se dají obnovit?Nejsem si však jistý,zda to způsobila aktualizace,nebo vymazání starých souborů (cca 1.6Gb),které jsem mazal +-ve stejné době.Díky za konstruktivní odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zkus tohle,ale než to uděláš,vytvoř si zálohu aktuálních záložek.Ve složce Document and Settings\jméno tvého profilu\Data aplikací\mozilla\Firefox\Profiles\gd8ypu3o.default\bookmarkbackups jsou uložené zálohy tvých záložek,tak zkus natáhnout tu poslední

Dik za radu,nasel jsem to,ale jak "natahnout"?A kam?

Dej záložky-knihovna stránek-zvol import a záloha,nejdřív si přes zálohovat ulož stávající záložky,potom zvol obnovení a z daného seznamu vyber soubor zálohy který chceš načíst,pokud tam seznam nemáš,naveď přes položku "jiný soubor" FF tam kde jsou uloženy ty soubory s příponou "json" a zvol který chceš nahrát,pak už jenom zkontroluj jestli to odpovídá tvým starým záložkám

Diky za pomoc,nasel jsem to taky,ale na English strankach
http://www.velocityreviews.com/forums/t648791-re-new-ins... ...

Problem vyresen!
Postup:Zalozky>Knihovna stranek>Import a zaloha-vyber zalohu,obvykle tu posledni.